Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

Gmina Zbuczyn

Zbuczyn z lotu ptaka

Założenie ogrodowe Skweru 600-lecia Zbuczyna

Gmina Zbuczyn

Założenie ogrodowe Skweru 600-lecia Zbuczyna

Skwer 600-lecia Zbuczyna

Założenie ogrodowe Skweru 600-lecia Zbuczyna

Aktualności

Menu dla: Aktualności

Artykuły

 • Szanowni Państwo

  Zwracam się ponownie z prośbą o podjęcie ścisłej współpracy ze służbami wojewody w celu identyfikacji podmiotów prowadzących bez zezwolenia placówki zapewniające całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub w podeszłym wieku. Mimo obowiązywania przepisów dotyczących zasad działania placówek, wiedza obywatelska w tym zakresie nie jest wystarczająca, o czym świadczą wciąż powstające i funkcjonujące placówki nielegalne, znajdujące usługobiorców.

  Czytaj Więcej o: Szanowni Państwo
 • Starosta Siedlecki informuje

  że na podstawie § 3 ust. 4 pkt 3 Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 21 grudnia 2018 r. w sprawie nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego od dnia 12 stycznia 2022 r. do odwołania . udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w powiecie siedleckim będzie odbywać się w systemie hybrydowym, tj. osobiście w punkcie lub za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość (telefon, mail) oraz poza lokalem punktu (w przypadku osób niepełnosprawnych).

  Czytaj Więcej o: Starosta Siedlecki informuje
 • Nowy wniosek o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego albo warunków zabudowy

  Od dnia 03.01.2022 r. obowiązuje nowy ogólnopolski wzór formularza wniosku o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego albo warunków zabudowy zgodny z rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie określenia wzoru formularza wniosku o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego albo warunków zabudowy (Dz. U. z 2021 r., poz. 2462).

  Czytaj Więcej o: Nowy wniosek o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego albo warunków zabudowy
 • Szanowni Państwo

  Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z Zarządzeniem Nr 80/2021 Wójta Gminy Zbuczyn z dnia 27 grudnia 2021 r. w sprawie ustalenia dnia wolnego od pracy w zamian za święto przypadające w sobotę 1 stycznia 2022 r., dzień 7 stycznia 2022 r. jest dniem wolnym od pracy w Urzędzie Gminy Zbuczyn.

  Czytaj Więcej o: Szanowni Państwo

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-02-16 14:00:34przez:
Opublikowano:2021-02-16 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający: Gmina Zbuczyn
Odwiedziny:5995

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.

Banery/Logo