Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Gminny Ośrodek Kultury

Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie funkcjonuje zgodnie ze Statutem i Ustawą o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej. Misją Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie jest dążenie do profesjonalnego poziomu świadczonych usług w obszarze działalności kulturalnej, edukacyjnej i społecznej. Ośrodek to miejsce na rozpoznawanie, rozwijanie i zaspokajanie potrzeb kulturalnych społeczności lokalnej, szeroko pojęta edukacja kulturalna oraz działania na rzecz wspólnoty świadomie uczestniczącej i współtworzącej swoją małą ojczyznę.

Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie stale poszukuje nowych sposobów odpowiadania na zmieniające się potrzeby mieszkańców Gminy Zbuczyn. Jest miejscem spotkań mieszkańców, nowoczesnym ośrodkiem informacji, komunikacji kulturalnej i społecznej, przyjaznym miejscem rozwijającym wiedzę i horyzonty, szanującym przeszłość i kreującym przyszłość, nawiązującym współpracę partnerską na wielu płaszczyznach.

Więcej informacji na stronie www.gokzbuczyn.pl

oraz profilu społecznościowym: https://www.facebook.com/gokzbuczyn

Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie

ul. Jana Pawła II 3, 08-106 Zbuczyn,

tel.: +48 500 799 675;

Filia GOK w Starym Krzesku

Stary Krzesk 62, 08-111 Krzesk,

tel.: +48 500 799 675

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-03-22 12:54:44przez:
Opublikowano:0000-00-00 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający: Gmina Zbuczyn
Odwiedziny:653

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo